Europa Cinemas oraz Cineteca di Bologna ponownie łączą siły w 2024 roku, aby zorganizować wyjątkowe wydarzenie: Europa Cinemas Audience Development & Innovation Lab. Wydarzenie odbędzie się w dniach 22-26 czerwca 2024 roku.

Tegoroczną edycję poprowadzą doświadczeni profesjonaliści: Madeleine Probst, producentka programowa z Watershed w Wielkiej Brytanii oraz Mustafa El Mesaoudi, dyrektor zarządzający Cinema & Rex Filmtheater Wuppertal w Niemczech.

Podczas labu uczestnicy będą mieć okazję do praktycznych spostrzeżeń, dyskusji w małych grupach oraz uczestnictwa w panelach, co pomoże im znaleźć kreatywne rozwiązania na różne wyzwania związane z rozwojem publiczności. Program wydarzenia będzie dostosowany do potrzeb i doświadczenia uczestników, a tematy będą obejmować:

  • wykorzystanie danych do budowania publiczności i rozwijania umiejętności marketingowych,
  • strategie długoterminowego (branding) i krótkoterminowego (marketing),
  • kreowanie treści w różnych kanałach w celu budowania marki i zwiększania przychodów,
  • strategie programowe angażujące nowych i istniejących widzów,
  • zintegrowane podejście do rekrutacji, zarządzania i rozwoju personelu.

To wyjątkowe laboratorium jest otwarte zarówno dla członków Europa Cinemas, jak i osób spoza sieci. Liczba miejsc jest ograniczona do 40 uczestników, a zgłoszenia będą rozpatrywane w kolejności ich napływu. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod linkiem i należy go wypełnić online najpóźniej do piątku, 10 maja 2024 roku. Warto pamiętać, że wypełnienie formularza zgłoszeniowego nie gwarantuje automatycznego uczestnictwa. Ostateczną listę uczestników Europa Cinemas potwierdzi do końca maja.

Zachęcamy do udziału w tym inspirującym wydarzeniu!

Podobne wpisy